« Úvod | Standard a nadstandard... »

informace pro čtenáře mého blogu

Cenzura vykrádáním

Nevím jak Vám, ale mne se zcela ztratila možnost sledovat na počitadlech. Měl jsem nejméně dvojí možnost a zajímavé bylo to, že údaje o počtu čtenářů zveřejňované na např. nejčtenějších blozícich txt.cz kam jsem se několikrát i se svými články dostal, byly podstatně nižší nežli údaje uváděné na mém počitadle přímo u seznamu článků, a rovněž se lišily s log. údaji čtenářů na:http://daylogs.com/show/feedcat/?visitors, kterou jsem si pod svým blogem mohl otevřít. Zmizela!!!


Přičítám tomu právě moji "neopatrnost", kdy jsem zveřejnil u svého článku:pokračování = 2. část článku "Jak jsem vstal z mrtvých" i nově dovětek závěrem:


K datu 10.8.2011 je stav na počitadle čtenářů tohoto článku 26708 a potom také to, že chybí informace o celkovém přečtení článků bez ohledu na denní čtenost. Tam se může totiž nastřádat také rozdílný zájem oproti denním stavům.


To totiž o více jak 25 tisíc čtenářů neodpovídalo stavu uváděnému na txt.cz = nejčtenější blogy. Mám rád pravdu a tak mne zajímala odezva. Pro ty co také mají rádi pravdu, tedy sděluji výsledek. Počitadlo daylogs.com/show/feedcat/ se mi stalo zatím nedostupné. Cenil jsem si jeho zajímavých údajů o momentálním stavu čtenářů, stavu za 24hod., týden či měsíc včetně grafu, zájmu o mé články prakticky z celého světa, včetně možnosti zobrazení národnosti čtenářů, adres až po znázornění míst aktuálního stavu čtenářů na velkém globu světa a hloubal nad tím jaké musí mít perfektní překladače nebo možnosti překladu z mé češtiny, či co se za tím může skrývat. 


Pokud se to děje i Vám, tak věřte, že stále fungující cenzura a ti skvělí lidé z východu, o jejichž vysokých mravních socialistických hodnotách a oddanosti socialismu jsme se učily jako děti již na základních školách, nám tyto ztráty nahrazují svojí národní a osobitou vtipností až okupačně-laděnou, z které můžete usoudit, že ani socialismus nedeformoval jejich staleté kořeny národního charakteru vnucovat se i tam kde je znají jako své okupanty. Tedy např. se můžete přesvědčit, že našemu lidu sice zase zabrali kus travnaté plochy malého náměstíčka v Praze 5 na nám. Kinských (okdkud byl odstaven sovětský tank č. 23, aneb zvěstoval a naplnil ono černé datum r. 1968=symbolicky za 23 let se zase vrátíme), aby věnovali našemu lidu k obdivu svého básníka z Ukrajiny. Jednou jsem šel okolo a ejhle. Socha. A jaká, ukrajinská!!!! Tak náš lid asi zase něco daroval=kus pozemku, aniž se ho kdo ptal, protože místa stále ubývá a náš národ má mnohem slavnější básníky i nositele Nobelovy ceny za literaturu, kteří by měli přednost, ale nemají už zase ten správný kádrový původ=rusonárodní!!!!Když už sochu svého nár. hrdiny, našeho okupanta, maršála Brežněva, chrabrého to vojevůdce proti kapitalismu včetně jeho ani neodhaleným výhonkům revizionismu a kapitalismu v ČSSR, odhalila kapitalistická Ukrajina, a hordy ukrajinských kapitalistických podnikatelů činní nájezdy k nám a do dalších zemí EU. Jsou to vskutku mistrné veletoče národních charakterů. Pokud Vám to nestačí, tak přidám ještě jednu ukázku. Na Praze 2, v Kateřinské ul. je stomatologická fakulta a ordinace. Chuděra se dočkala rekonstrukce aby jí vtiskli dalšího Ukrajince jako modlu českých stomatologů!!! Náhodou se dostal asi do Čech na studie za císaře pána a tak se má stát slavným. Stačí jen kádrový profil národnosti=Ukrajinec!!! Paměťní deska s podobiznou umístěná na hlavním schodišti by měla trumfnout v myslích těch rebelských čechů, že mají i své osobnosti české stomatologie, které položili i život v boji proti okupantům za 2. svět války=viz  a někdo si již dopředu vylepšuje svůj kádrový profil lezením do .....tentokráte protektorovi z východu. 


Hm. Co dodat. Držte se proti postupující zaprodanosti a zradě našeho národa a dalším formám okupace a možná i genocidy, neb příliv i u nás trestaných ze zemí východu k tomu vytváří možné podmínky. Ukrajina předsedala lidským právům, nyní naše ČR a je to jako výsměch. Zažil jsem od nich i fyzické útoky proti ústavnímu právu svobody slova atd...takže si iluze nečiním....


 


 


 


01.09.2011 18:39 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se