« Úvod | zrození nuly »

"mnozí z Vás jsou jistě odborníci,ale"

má odpověď do diskuze na adrese:  http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/penize/clanek.phtml?id=678825


 


"mnozí z Vás jsou jistě odborníci,ale"


stejně jsou to jen carské způsoby vlády a ne vláda lidu, což vyhovuje okupantským národům=rozkrást národní bohatství jiným i pod ideou že byl nastolen režim, kdy nevykořisťuje člověk člověka a pak jim vnutit systémy okrádání člověka člověkem! KGB si plní záznamy lustrací těch podlidí národů nevyvolených a pak je jde jejich armáda "skvělých revolucionářů"od nich samých=neschopných si přece vládnout, "osvobodit!!!" ....můj celý příspěvek jsem napsal na blog daliborzvolsky.txt.cz pod stejným názvem příspěvku, protože by byl dlouhý.


 


 


 


tak mi prosím někdo z Vás pomozte poodhalit, v kterých položkách státního rozpočtu se skrývají finanční prostředky z našich daní, které jsou poté potají přerozdělovány na tajné platy a odměny tajným agentům, špiónům atd. Od pomocníka policie až k nejvyšším esům jsou všichni placeni. Na internetu např. údaj kolik dostal jeden z agentů (co to je přes15 tisíc Kčs za roky spolupráce???=50 miliónů??? viz http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/snazivy-ale-hamizny-psala-o-hotelierovi-stb_33256.html) a musel jsem se tomu zasmát.Pracoval jsem v Interhotelích Praha jako on, znal jsem jej i něco věcí mimo oficiál a směšnou almužnu by jistě nevzal. Napadá mne, že tyto prostředky mohou plynout i z obrovských státních výdajů, které jsou mnohonásobně přemrštěné a nikomu se nic dodnes nestalo, např. Opencard, stavba dálnic atp., tedy ze státních zakázek.Nebo ze zločinů pěstovaného podsvětí?Přečtete-li si knihu od M.Nožiny, citovanou dále, zjistíte obrovský nástup podsvětí ze všech koutů světa, zejména z východu a jejich praktiky. Zrádci národa umožnili jejich přesun na naše území bez víz i na falešné doklady a jejich činnost zde!!! (str.106=odhad pracujících nelegálů Ukrajinců v ČR je 50 tis. a legálů cca15 tis=65.tis.,k tomu si připočtěte Vietnamce, kteří jak zveřejnila policie, předkládali při kontrolách fotokopie dokladů= tedy neplatné doklady, protože fotokopie dokladů notáři nesmí potvrzovat jako ověřené atd..a co se stalo na protizákonné jednání???-maximálně odejdou znechucení lidé od policie jinam, když zjistí, že stát řídí kdosi jiný než legální vláda, která je tam puze u koryt, odtržená od lidu!!! Posametové pokusy dát i vládu pod kontrolu lidu, tím, že občané měli možnost osobně sledovat jejich jednání ještě ve starém Federálním shromáždění =dnes další budovy Národního muzea, jsou tytam. Revoluce skýtala i možnost "revoluční vládě" zřídit si vlastní televizní kanál a program vlády pro přímé a aktuální sepětí lidu s vládou až po televizní videobesedy s občany, řešení jejich společensky křiklavých problémů, stížností atp.=skutečný podíl lidu na řízení státu, namísto toho vznikají pro malý, cca 10ti miliónový národ jiné TV kanály a programy, které neslouží pro řešení občanských, státních a národních problémů (,ale doplňují socialismem odříkané žánry např. Tuti fruti atd.) , a tehdejší president Havel si v tisku stěžuje, že nemá prostor do TV atd....Mohl si tedy jen před zrdcadlem přednášet ve "Zlaté klícce Hradčan" jak je geniální, že to byl on kdo svrhl totalitu...).A následující zdražování koncesí za masmédia nám ukrajuje hmotné prostředky, tedy ještě snižuje životní úroveň.


O další možnosti jak tečou peníze našeho státu i z peněz pro tajné jsem již psal na blogu daliborzvolsky.txt.cz v článku "Jak jsem se stal tajným, aniž jsem o tom věděl".Jsou jistě krytí tak, že se nám to ani nezdá, tedy jedině východem= viz jednoduchý příklad- Hácha pověšen, Jan Masaryk zavražděn a politik Havel ne. Uvědomte si, že tajní se nabírají i po sametu 1989, po zveřejnění ždibce seznamů agentů StB, mnozí ještě více zainteresovaní proti našemu lidu, tedy z řad delikventů z východu. Tak jeden čas jich bylo najednou ve věznicích tolik (údaj =1200 vězňů.Kniha-Mezinárodní org. zločin v ČR od M.Nožiny,str. 85 dole, na str.96 je údaj o devizových rezervách ČR 11,7 miliard dolarů- v období?), že když jsem se dočetl kolik se vejde vězňů do věznice Mírov, tak ji zaplnili. A ve věznicích se rekrutují agenti ať padají vlády nebo ne. Možná jim nabídnou i možnost "Jak se rychle a snadno stát presidentem", nebo je to jen název divadelní hry?(divadlo v Karlíně v Praze). V roce 1968 na počátku okupace nabízeli ministerská křesla za zradu našeho národa a nepochodili. Tehdy ne!!! Jenže jsem jenom hloupý český občan, kterému i v práci rusonárody dávají najevo co vše si mohou u nás dovolit a jak na ně nikdo nemá....Takže, má někdo odvahu z Vás odborníků mne trochu poučit jak je to s tím schodkem? Není to jako za socialismu s tou říkankou, že "nikdo nedělá, ale plán se plní, přestože se plán plní nic v obchodech není, přestože nic v obchodech není...atd". Tak to šlo až do krachu, pardon k vítězství - ovšem těch co nás okrádali a okradli a chtějí i nadále okrádat. Co se pijavicím nepovedlo v r. 1968 díky naší tehdy také sametové,rudé KSČ bojující za lidskou tvář socialismu, to se podařilo za zneužitého "Kultu pravdy a lásky co vítězí nad lží a nenávistí". Ovšem pravdy neuzákoněné od vrcholu!!!. Aneb nastalo, jak napsal geniálnější muž jemuž mnozí profes.pisálkové nesehají dodnes ani po kotníky, ve své knize "Válka s mloky"....."už jsou tady!" Koneckonců i já pamatuji cvičení vojsk Varšavské smlouvy s názvem Vltava. A Vltavou se nebezpeční mloci dostali přece z moře až k nám. Rok 1945 a 1968!!! A tak se K. Čapek stává nadčasovým spisovatelem, protože už tehdy odhalil symbolicky naši budoucnost a agresivitu i rozpínavost u mloků=rusonárodů. Jejich totalitní nazírání na řešení národního soužití lidstva atd. je např. zjevné z jeho jiného díla =  Krakatitu.Nebyla to tedy jen kritika a upozornění na německý fašismus jak nás učili ve vycenzurované škole!!! Škoda jen, že nenapsal druhý díl= "Pod nadvládou mloků, aneb jak ochránit národní bohatství a jeho finance. Tento díl by se stal bestsellerem prakticky na celém světě s možností jej prakticky využít a my bychom nebyly nuceni takto až zbytečně ztrácet čas národním požíráním sebe sama. Je možné, že by šel až na jádro věci a tak by revoluce lidstva odstranila již i mločí geny v lidstvu. Zatím je to však opačně.Mloci se snaží odstranit nás-zatím zjevně ty nepohodlné..


Nedělám si iluze, že mi někdo z Vás odpoví a řekne že teoreticky je kasa vždy plná a že kdyby nebyla děravá směrem na východ a západ, tak ze sebe neděláme národ blbců a géniů jak to zvládáme, nic nemít a krmit další okupanty, atd.V neposlední řadě se nabízí i překlenovací možnost svěřit kasu exministryni Parkánové, která se správně vyjádřila, že v armádě se točí veliké peníze! Internet nám to svěřil a tak se zařadila mezi nemnoho upřímných našich občanů v politice. Jistě by věděla kam sáhnout. Ale to jsou jen záplatová řešení na mločí chutě po světovládě.
02.10.2010 15:57 | Autor: Dalibor Zvolský | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se