« Úvod

Politické pendlovky a zákony všehomíra

6. příspěvek příkladu


---------------------------


 


17:57 25.6.2010


Další z příkladů jak fungují pendlovky tří základních zákonů např. v politice Česka
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Pro ty, které zajímá co se okolo nás (ale i uvnitř nás) děje, dělo a bude dít, bych rád doplnil další příklad fungování tří kosmicky obecných zákonů.


O tom, že jsou všude, jsem již psal zde na blogu a pokoušel se uvést nějaké příklady (na nic jsem bohužel dodnes nedostal ani tu nejmenší připomínku....).
Dnes bych se pokusil vás navést na příklad "pendlovky" v naší části dějin od zrodu 1: republiky ČSR.


Proč mu říkám pendlovky? Protože vynález hodin zvaných pendlovky, krásně ukáže jak jsou zákony zhmotněny např. i do fce hodin a jak politicky pendluje český národ od protikladu k protikladu......


Tedy kyvadlo pendlovek se pohybuje silou "ideje" svého závaží (počet voličů) do jednoho časoprostorového bodu a od něj zase na opačný, tedy protikladný.Tento kvantitativní pohyb střídajících se protikladů má za následek kvalitativní činnost= ukazuje nám??? výsledný odměřený čas.


   Nejinak se tomu děje v dějiném hybu našich dějin (a jistě nejen našich).


1)Kyvadlo doběhne napravo-Masaryk (má USA vzor) se zasluhuje o zrození kapitalistické buržoasní ČSR 1918


2)Kyvadlo se vrací a doputuje do protikladu-Gottwald (má SSSR vzor) 1948 dovede k lido-demo ČSR a Novotný završí na ČSSR 1961


3)Kyvadlo opět míří napravo-Havel,Klaus... 1989 a .....nastává restaurace toho, kde skončila ČSR v 1948. Oproti znárodnění a dalšímu, jdeme do protikladu atd...Jistě si mnozí z vás doplní další a další.....,ale to nejdůležitější je skrytu v účelu pendlovek!!!
Komu slouží naše energie a ty oběti represí Rak.-Uh., poté střelba do dělníků i v burž. ČSR, poté další až teror vedený sovětskými poradci po 1948 a uchopení moci od KSČ v našem státě, a dnes se dějí také, jsou jen více skryté novou cenzurou.I já jsem žil podle důsledku pravidla:" Nevím, tedy není!!!"Neučili
jsme se na školách o zločinech systému ve kterém jsme žili. Na to musela přijít revoluce např. ta v r. 1968, ale zločiny vedené z direktiv Moskvy nesměly být naší Komunistickou stranou Československa zcela odhaleny a nejsou ani dodnes.To raději zničí KSČ a socialismus. Lide český!!! Rusonárody si rozdělují Čechy s ...kým??? Zírali jste také???Po sametu 1989 najednou v našem TV vysílání i z SSSR a jejich Novosti a z USA CNN!!!!Pátá kolona protikladů v boji o charakter republiky??? Tak a nyní tedy se podělme a oddělme si své....k svému????
S USA ??? A komu slouží oni???? Tedy v politice to vypadá, že sloužíme protikladům, postupně požírají národy světa do svých zjevných, ale i skrytých otěží...A komu slouží oni????


Tam je skryté jádro věci. Asi jej nemohu napsat zcela naplno, neb mnozí "geniální" mne považují za blbce, blázna, schizofrenika atd. Ale kdo z vás na to přijde jako já, může mi dát za pravdu.
Tedy máte model. Pendlovky!!! V jejich stvoření a systému pro koho a kým, je skryto odhalení jádra věci na tomto modelu působení tří základních zákonů všehomíra:(viz níže)


1) zákona negace-negace=takto vadně nazvaného asi marxistickými učenci. Je to však jen porozený podzákon zákona protikladů, jak jej již tisíciletí znají východní filosofové např. pod označením Jin a Jang.


2)zákona jednoty a boje protikladů


(opraveno 25.6.2010 v 19,42 hod. omlouvám se, text tohoto zákona se původně zde špatně zkopíroval, či byl upraven)


3)zákona přechodu kvantity v kvalitu ( ....a zde opět okradeného o svoji komunistickou podstatu nadmarxisticko-lenin. filosofy a to:) a zpětně přechodu kvality v kvantitu 


25.06.2010 17:59 | Autor: Dalibor Zvolský | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se