« Úvod | Kvantová mechanika a j... »

Jak jsem léčil dceru


pokračování k článku "Jak mne okradli o naučené" a dalším příhodám tam zapsaným...
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Když byla dcera tak ve věku 8-9ti let, tak trpěla sennou rýmou.Byli jsme spolu na zahradě, měli puštěné rádio a já, po svých zkušenostech z mrtvýchvstání, že jsem nabit energií, kdy se mi v rukou hýbe i proutek, nebo dva ohnuté dráty při nalezení podzemního či jinak skrytého toku vody (fungovalo to i na podzemní vodovodní potrubí, elektrický tok a rozevíralo se to ve směru jejího toku, tedy směru drátů či potrubí), a možnosti komunikace skrze rozhlasový tok a ovlivňování dějů, tak jsem zkusil vyléčit dceru od senné rýmy, která ji po návštěvě zahrady opět propukla v plné síle. Říkal jsem si, že bych tím nic neměl zkazit a přestože jinak jsem takové věci, které plně neovládám a nechápu, nedělal, tak jsem to zkusil. Výsledek byl okamžitý a dcera byla vyléčena. Další praxi jsem však v těchto věcech neprováděl.Takže mám jen tento výsledek z prováděného způsobu experimentu.
 
Další nastal v nedávné době a pokračuje dodnes, ale probíhal jiným způsobem, takže jsem jej vůbec neovlivňoval vědomě, ale procházel jakoby skrze mne, cítil jsem jakýsi přenos, živé bytosti dcery ovšem v oživlé podobě z jejího dětství, když byla malá.


V současné době je totiž podruhé narozená.............


Po otravě CO byla totiž cca 3 týdny v umělém spánku, dostávala umělou stravu, absolvovala několikrát léčbu v hyperbarické kyslíkové komoře, učila se znova vše vlastně od začátku. Mluvit, chodit, psát číst, ovládat předměty a hmat atd.... Obnovení paměti a jejích operačních procesů, nahrazení poškozených center převodem na jiné atd. je zatím stále v péči našeho zdravotnictví, přestože její zdrav. stav už dovolil její návrat do běžného života.
Jistě vám nemusím říkat, jak divný pocit jsem měl, když jsem při odchodu z domova na návštěvu do nemocnice na JIP za ní, cítil v sobě její dětskou osobnost jak je živá a hýbe se a vybavovali se mi i její mimické obrazy obličeje např. při smíchu atp.Takto jsem ji vlastně donesl její vlastní oživlou minulost do určitého věku. Po mé návštěvě, při odchodu už jsem nic necítil, jako by ona její živá dětská osobnost zůstala v ní.
Co k tomu dodat. Nemám pro to žádné vědecké vysvětlení, alespoň nevím, že by nějaké bylo obecně známé a publikované pro veřejnost.
Jen k otázce podivné náhody s otravou CO z karmy se zabezpečením a vypnutím plynu při zhasnutí plamene např. a údajným konstatováním kominíků při prohlídce komína, že je vše v pořádku (nebyli informováni co se stalo, až poté se to dozvěděli...) a výčitek z řad jistých osob, že to dcera odnesla za mě =  dílo "velkoruské mafie" a má kritika okradení ideje komunismu o podstau=komunismus např. v článku "Lenin jako špatný komunista" a dalších článcích, to tím bylo dle mého názoru myšleno. K tomu mohu pouze dodat, že k nám jezdili z východu i zločinci, již v roce 1968 nám bylo z našich sdělovacích prostředků ozřejmněno, že určitá část těchto sovětských okupačních vojsk jsou trestanci ze sovětských káznic, kterým bylo při náboru na naše přepadení slíbeno odpuštění trestu!!! Patřili mezi nejhorší okupační síly Sovětské armády a lidé byli před jejich přítomností varováni. Lišili se uniformou (tuším měla černou barvu, ale už je to dlouho, takže nevím, zda si barvu pamatuji správně).I systém prolnutí se, či přehození někoho z jednoho uzavřeného prostoru (např. zavřených dveří koupelny, čímž prostorově je jednotka jakoby izolovaně samostatná) do jiného je používán dle mého názoru i sověty a postsověty k ovládání jiných národů a tedy i k trestné činnosti.Bylo mne to i předvedeno v domě kde bydlím na mnohých případech. Takže vím, že to je možné!!!


Jen bych rád dodal, že takové metody msty na dětech a nevinných lidí byly sovětským lidem odsuzovány např. u fašistů!!!!!!!!!!!!!!!!


§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
Je to tedy velmi závažná věc zejména v době, kdy se chtějí temné síly naší společnosti pokusit prosadit i bezvízové cestování lidí z východu a tak si budeme utahovat opasky...a utahovat opasky..do dalších revolucí... zatímco další nepohodlní budou skrytě až vyvražďováni!!! To je můj osobní názor po mých zkušenostech a i z literatury a dějin .
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 


18:53 21.6.2010 =doplnění o další vzpomenuté obdoby
=======================================


Pokud by někoho zajímaly další možné souvislosti s uvedeným případem živého vjemu dcery z mládí a její přenos, tak musím říci, že obdobné případy jsem už zažil i jindy, ale ne s bytostí dcery. Jednalo se např. o vjem, jak je jedna osoba bez mého vědomí na zahradě 40 km ode mne vzdálené, kterou jsem spoluvlastnil a vnímal jsem jak se plíží vzrostlou travou, dále např. několikrát jsem měl možnost obdobně vnitřně vyhmátnout a vidět lidi v místnosti okolo které jsem šel, nebo stál u ní, a asi jako vrchol bylo, když jsem se takto dostal do děje, kdy jedné, mne známé osobě měnili obličej na můj a dělali z něj mého dvojníka. Ty jeho pocity při tom byly hrozné!!! (kdo si přečetl zde na blogu můj článek "Jak jsem se stal tajným aniž jsem o tom věděl" ten se mohl dočíst, že dokonce takovýto obdobný dvojník na moji totožnost podnikal a byl ode mne také k nerozeznání... a to jsem nezveřejnil zatím všechny případy).


Kdybych to své vnímání měl nějak přiblížit těm, co si toto nedokáží vůbec představit, tak je to jako když prostor ve kterém se děj odehrává, je uzavřen ve vašem těle=přímo ve vás, a vy máte schopnost nejen cítit vše co se v něm činní a cítí např. dotyčná osoba, ale zároveň jste jakoby v nadrozměru a nadhledu nad tím vším a můžete tedy o tom nezávisle přemýšlet. To značí, že jste v danný okamžik jakoby dvakrát. Za prvé se dokážete ztotožnit s vnímanou osobou a současně za druhé, ještě vnímáte sebe sama a máte možnost o věcech přemýšlet a případně činit dle vašeho vědomí. Jen bych rád dodal, že já jsem se nijak nesnažil děj ovlivnit a byl jsem vždy jen neaktivním pozorovatelem a to ještě tak, aniž jsem o to usiloval!!!


19.06.2010 21:30 | Autor: Dalibor Zvolský | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se