« Úvod | Kvantová mechanika a j... »

President USA - posel ze státu asi největšího všelidového vlastnictví. Bude to přínos nebo schodek pro náš lid???

Opět vás to okradlo!!!


Musel jsem kopírovat znova z poznámkového bloku.


19:53 31.3.2009
   Demagogové obou systémů mne dávno nebaví se svými kecy jak na jedné straně neexistuje všelidové vlastnictví zatímco na druhé soukromé atd. Jak už jsem v jiném článku psal, prolínají se vzájemně všechny známé společensko-ekomnomické systémy v každém z nich, jen míra je různá.
     A tak jsem se uvědomil, že nejenže forma rodinného komunismu, jako přerod z prvotní komuny prvobytně pospolné společnosti přetrvává neustále, tak i to, že i tak vyspělá kapitalistická společnost má všelidové vlastnictví.- Dnes by spíše byla nazvána imperialistická (zatímco ulhaný Rusák ve hře o nadvládu se již díky rudému sametu u nás po r. 1948 nacpal v Karlových Varech do hotelu Imperial, jako východní otrokářský imperátor, který si zabral ve své hře dobýt svět a začal slovní hru tak, že zabírá Impérium našeho velkého císaře Karla IV., tedy Říši Římskou - nevěříte??? tak se podívejte na dnešní K.Vary).
Fakt by jste se vy neznalí divili, co se z jejich strany touto formou děje. Mě nabízeli ti jejich "rudé bojůvky" v hotelu Hilton Praha neutralitu pro náš stát a to jim nejsem upsán...Takhle si asi koupili jednoho západního špióna, když mu slíbili maršálskou hůl..Jo křesťanská symbolika a rusonárodní konspirace mají mnoho společného, jak soudím.Obojí zvládne pochopit i primitiv a tak se to úspěšně rozvíjí po celá staletí až tisíciletí.
 
   Ale k věci. Občané USA, daňoví to poplaťníci, financují svůj stát a státní majetek (policii, armádu, státní administrativu atd.....) To jsou ale ohromné majetky lidu, v budovách, loďstvu, zbraních a technice vůbec atd.
Podle mne je to tedy všelidové vlastnictví
které si lid hlídá, ale spíše jen sleduje, a v tom se kapitalismus od jiných systémů neliší, či jiné tzv. lepší systémy jsou možná na lid ještě horší, neb lid nechají okrádat (třeba o uran, vynálezy atd.).


   Blíží se tedy vzácná, POZVANÁ  návštěva oproti té, kterou nás poctívají nezvaní cizinci, leckdy drzí a i zločinní, z východu od určité doby posametové denodenně. Zajistit bezpečnost takové osoby a mít v kožichu veš kterou má generace pamatuje jako teroristické okupanty, kteří se nestydí unášet i státní představitele, nás jistě bude stát nemalé peníze.
A TY V NAŠÍ POKLADNĚ POŘÁD CHYBÍ!!!
Jsem pro to ať nezvaní cizáci opustí naši zem. Ať naše všelidové vlastnictví nemusí být rozprodáváno a vyrovnáme se i lidu USA.
Vždyť to s námi myslí předce dobře. Tak ať nám zaručí neutralitu místo radarů a pak přítomnost jakýchkoliv, skutečným lidem nepozvaných cizáků, ztratí i ten nejposlednější argument východních demagogů a zrádců idejí. Nebo lid až kasa padne, má zase krást podle socialistického hesla "Kdo nekrade denně ani hodinu ten okrádá svoji rodinu"???A pak spadnou masky cizáků a objeví se nadčlověčí soudci rádobysvěta, kteří za pomoci našich zrádců obnoví nové procesy? Za to, že prvotně lid byl jimy okraden???
Tedy fakt jsem zvědav co ta návštěva přinese. Zatím vídám po Praze okolo sebe plno rusonárodů....
   Jestliže vnitrák vydal knihu, ve které se píše, že u nás bylo najednou až 1200 zavřených delikventů ze zemí východu organizováni mafiemi a plánovali vzpouru, pak mé osobní zkušenosti z vyhrožování, fyzického napadení, provokací, sledování atd.mne rozhodně nenechává klidným. Policie občas sice udělá zátah, ale vrcholově je to v jiných rukou, takže si mohou už dopředu být jistí, že akce je vyzrazena dopředu a velké ryby nechytí.
    A tak aby jsme se nestali novým Srajevem, když i další vydané knihy na západě citují, spojení presidenta Jelcina s východními mafiemi působícími zločinem v západní Evropě (viz kniha "Zločinci z východu" od Jurgena Rotha vydanou v nakl.Mladá fronta). (19:12 1.4.2009-doplňuji-že v obrázcích jsem vám přinesl s týmž datem 31.3. snímky z knih k tomuto textu. Bohužel, jak to sem zapíši dopředu nežli fotky "protlačím" do obrázků, tak mi to zpravidla nejde uložit)


                      Dalibor Zvolský


 


  


31.03.2009 19:53 | Autor: Dalibor Zvolský | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se