« Úvod | Kvantová mechanika a j... »

Války a utajené společenské vědomí

Zase vás to chtělo okrást. Tak už musím články nejdříve zapisovat na poznámkový blok notebooku a potom to zkusit zveřejnit a když to zmizí s odůvodněním, že nejsem přihlášen, tak to zkopírovat a znovu sem vložit. Ach , jo.............


 


 


 


 18:27 24.3.200
Války a utajené společenské vědomí
----------------------------------


     Jen snad stručně a krátce jednu myšlenku. Války a jejich paradoxně  KLADNÝ  vliv na odtajnění utajeného společenského vědomí, tedy toho co vytvořily mozky těch z nás -lidstva, kterým to myslelo až tak geniálně, že armáda a spol., jejich převratné vynálezy nepustila lidu a ponechala si je pro případnou výhodu pro svoji potřebu a oblast.
     Při skutečně vážném válečném střetu mezi rozděleným lidstvem, kdy jde už až o existenci státu, formy společenského řádu atp. se ze šuplíku "Přísně tajné" vytahuje do výroby postupně kde co. Zejména druhá světová válka, během svého poměrně krátkého trvání, posunula civilizační vývoj tímto způsobem o obrovský kus. Jinak by lidstvo muselo čekat na atomovou energii, raketovou techniku atd., dodnes, možná až někdy do našeho budoucna. Bylo toho vskutku hodně a snad ve všech oblastech.    Já vnímám ještě jednu oblast se kterou to úzce souvisí. A tou je prolínání světů navzájem.


    Zatím neodtajněné oblasti, která má dalekosáhlé důsledky, které si mnozí z vás ani nedokáží představit. Je to děsivé - tedy v případech zneužívání, až na poblití!!! Z toho co mi dochází díky mnou nežádané a nechtěné manipulaci "nadlidí" s mojí osobou mohu odvodit např.(jeden čas se tajní snažili mi ukázat o co jako obyčejný smrtelník přicházím, když se neupíšu),
Nasazování dvojníků do rodin, zneužívání i dětí za účelem připravit si je jako obětinu a získat poté jejich legitimitu v daném světě až po genocidu celých národů a zalidňování jejich území "nadlidmi", okrádání celých světů a společenstev, vytváření uzavřených světů coby velkých lágrů - mám dokonce publikovanou výpověď dívky která se asi setkala s takovým individuem z takového světa (pochopitelně další možné odvážlivce něco sdělit, ti naši skvělí badatelé v oblastech "nadpřirozena", nechali podpůrně napůl dopředu prohlásit za blázny, aby si to každý rozmyslel). 
Dále naznačím - spojenci drcené Německo se drží do posledních chvil a funguje mu zásobování atd., Ruské obklíčení Němců u Stalingradu, USA potřebují pomoc závěrem války, kdy v Evropě už je mír - dle mne mají menší kvantitu soubežných světů z mrtvých do kterých v případě míru tečou zdroje hospodářských pomocí a mizí tomu lidu, kterému byly původně určeny - ve válce opačný tok do světů konfliktu atd.
Stopové prvky shromažďované ze zpráv vědcůl USA např. i o II. svět. válce ukazují i v této oblasti využívaní utajených možností, leč dosud neodtajněných. Jen sem tam některý západní vědeč šťourne do této zajímavé věci téměř nepochopitelné jak se to mohlo stát, zatímco východní vědci musí držet hubu a krok. Jistě, mohu se mýlit, neviditelná letadla lze natřít "vápnem" a všichni na čas oslepnou. Je to asi protikladné využití pohádky "Císařovo nové šaty". Tak bacha na to, aby jsme tu neměli neviditelné radary, atomovky a co já vím co všechno, když já už i delší čas občas vídám ty východní zrádce komunismu, co nás přišli postřílet za údajnou zradu komunismu v r. 1968, jak nás neviditelně špehujou a okupujou. A nevystřílí se za ty svoje zrady, ale snaží se je hodit na jiné národy.     Nejsem fanda války a obětin a proto proti tomuto způsobu válkou vynuceného odtajňování brojím a jsem pro společenský řád jehož ideou bude pravda až vzestupně  do nekonečna k Absolutní pravdě, tedy společenství bez křiváren a zločinností z utajování a lží. Na tom totiž zatím stojí prosperita totalitních složek. Pak mají své opodstatnění a vcelku slušně od nás všech zajištěný život. Možná se opět mýlím, ale to by se muselo vskutku odtajnit!!!


JSEM   NUCEN   JEN   VÝŠE   UVEDENÉ   KONSTATOVAT,   JAKO   LIDSTVEM   DOSUD   NEPŘEKONANÝ   FAKT.  
                         Dalibor Zvolský


 


19:41 24.3.2009 - do obrázků jsem vložil fotokopii oné podivné události a výpovědi o ní publikované v časopise AAA i když nejsem žádným fandou teorií Marťanů, létajících talířů atd., ale není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu, či alespoň zamyšlení, obvzláště pro ty co už něčím prošli - viz předchozí překopírované  (obrázky -doplněno14:57 28.3.2009) o schopnostech jogínů - a to je z filosofií tisíce let stará zkušenost, která logicky nezůstala nepovšimnuta tajnými službymi všech snad vyspělých států a je překonána - dokáží z lidí posmrtně udělat cosi jako chodící počítač a jak jsem jednoho vyslechl, tak je to určitý vrchol a on si to považoval. No děli se tam věci, že by jste řekli blázni, ale fungovalo to přez tolik nadřízených až do vrcholu mezinárodní organizace, takže jen pozorujete a mlčíte.


24.03.2009 18:30 | Autor: Dalibor Zvolský DaliborZvolsky@centrum.cz | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se