« Úvod | Kvantová mechanika a j... »

Jak vnitro zametá stopy po svých zločinech

Kam se odklízejí svědci?
Úvodem
------------
Tento článek navazuje na předcházející článek "Jak jsem se stal tajným aniž jsem o tom věděl"


Vnitro, převychovávané od roku 1948 sovětskými poradci, a tuďíž i od oněch dob infiltrováno či prošpikováno celou sítí jejich agentů, tedy nemohlo míti ani za socialismu morálku na prvním místě a svojí činností tedy přímo stálo proti idejím komunismu v jehož jménu ovšem po velkém sovětském vzoru činilo (ať mi odpustí ti poctiví a slušní pracovníci vnitra kteří tím trpí také jako já nevnitrák).
Sametem se změnilo jen jediné - fasáda!!! Samet v roce 1967-1968 byl lepší a proto rusonárody zvolily jinou taktiku. Vypovídají o tom mé zkušenosti.
1) Zametení stop neúplností zveřejněných údajů v Cibulkových seznamech
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak jsem byl a možná dál jsem někde veden jako tajný. V Cibulkových seznamech nejsem.Nechal jsem si vystavit za 500,-Kčs i tzv. "Lustrační osvědčení" a tam jsem také čistý. Z těch lidí co mne lanařili ke spolupráci je v seznamech pana Cibulky jen jediný a ten se mi jevil jako charakter, takže bych s ním klidně zašel na pivko a kus řeči jak mu samet zmněnil život a hodnoty, co by učinil v živitě jinak atd. Rozhodně by to bylo poučné, kdyby mohl otevřeně hovořit. Možná by mojí maličkosti i vysvětlil jak se bránit zametání stop od vnitra, kryjících protiprávní činnosti na nás, obyčejných lidech činěných. Vždyť i oni sami se musí v té džungli už drahně dlouho bránit jeden proti druhému!!! Jestliže tedy další co mne lanařili nejsou v seznamech tak je závěr jednoznačný!!! V Cibulkových seznamech nejsou všichni!!!! A byli z nich asi i vyjmuti lidé uměle zařazení do těchto seznamů vnitra, tak jako já asi, na které se poté vypláceli i peníze, jediný to identifikační znak odlišnosti v totožnosti při vytváření dvojníků se stejnou totožností atd.!!! Nemyslíte,že při vícenásobné četnosti lidí se stejnou totožností musí vědět komu ty peníze platí??? Tedy jedině rozdílným číslem na OP!!!!! Když i rodné číslo je zneužíváno. Jistě by se jinak i další jako já ohradili, zejména kdyby Cibulkovy seznamy obsahovaly i údaj o vyplacených částkách, že bylo zneužito jejich totožnosti vnitrem. Navíc se ani po sametu nic v této oblasti nezmněnilo, neb noví agenti jsou verbováni dále.
I já po sametu v jednom zaměstnání ve zkušební době nepodepsal a letěl jsem, navíc i za to, že jsem viděl kohosi tajného v místech kde neměl co dělat, když jsem ho vykazoval z pitevního sálu tak mne udeřil, pak přišel zápis na místním odd. a poté mým nadřízeným ve zdravotnickém zařízení pohovor tzv. na koberečku a předložení listiny k úpisu špehování spoluzaměstnanců, což jsem odmítl podepsat .Měl jsem špehovat asi místo toho prorostlého agenta KGB jak jsem usoudil podle detailu ve výslovnosti, co mne udeřil za mé plnění pracovních povinností. Takže vnitro se za zločiny neomlouvá, byl to již mnohý příklad toho druhu.

2) Zametení stop s odcizeným rodným listem
------------------------------------------------------------------
Oddělení, které mi vydalo rodný list který jsem jim nepředal a který mi byl zcizen z bytu, bylo zrušeno. Možná nás jen přestěhovali vzájemně do jiných světů, takže se míjíme. Totéž se opakovalo i v následujícím případě č. 3)

3) Zametení stop se svědkyní paní Jetlebovou z finančního úřadu
---------------------------------------------------------------------------------------------
Obvodní státní zastupitelství (dříve prokuratura), mne dopisem sděluje závěry ze svého šetření ohledně mého podání žaloby na neznámého pachatele, který si na mne vesele podniká. Závěry vypracovalo na základě sdělení místní policii, která se ze mne snaží v očích tohoto orgánu, střežícího naše občanská práva, učinit blázna.
Není to poprvé. Opět vzpomínám na exministra vnitra R. Sachera, když čtu,stručně řečeno, že POLICIE !!!! nemohla zajistit svědeckou výpověď paní Jetlebové z finančního úřadu Prahy 10 z důvodu, že tam již nepracuje!!!!!!
Nezbývá mi tedy než doufat, že přijde revoluce pravdy a odtajní všechno i evidenci obyvatel a zrušíme neschopné vnitro, možná i jen z titulu příkazu shora z centrály KGB např. a najít poté kohokoliv a cokoliv by neměl být takový problém a rádi to svobodní od útlaku z totality a utajování informací učiníme sami.

Jako velmi zarážející posuzuji i úroveň našeho státního zastupitelství (prokuratury), která s klidem vezme tak amatérský argument od místního odd. policie v Praze 10,nacházející se v příznačně pojmenované ulici - Moskevská......
To, že někdo zmnění zaměstnání by tedy obecně mělo za důsledky, že by se nemohla řešit žádná trestná činnost, např. vraždy atp. Nebo to byl zase pokyn shora??? - No za ty peníze, a pravděpodobnost, že je budou jednou soudit jako ty v případu Horákové, je minimální.

stále by bylo co psát a tak snad další někdy příště.

19.02.2009 18:12 | Autor: Dalibor Zvolský | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se