« Úvod | Kvantová mechanika a j... »

Dar českého lidu a další manipulace s naším národem


17:35 5.12.2008
Nevím jak kdo, ale mne se nelíbí manipulace rusonárodů s naším lidem i světem.
Tak jsem četl jakýsi náš časopis, kde sovětská občanka vzpomíná jak procházeli naše území a ona objevila tajnou nacistickou továrnu.Tuším někde na Moravě, ale již si tím nejsem zcela jist. Mělo to být v podzemí a ona objevila vchod do ní. Takže tento majetek ukradený našemu lidu Němci nám nebyl vrácen (vzpomeňte na rozkradení a znehodnocení Čs. měny okupanty), ale vzat Sovětskou armádou jako - a nyní nevím, svému nepříteli? či válečná kořist? - bral L.Svoboda a naše armáda v SSSR také válečnou kořist? Na Ukrajině byly totiž ukrajinští fašisté, ale knihu o nich jsem ještě u nás vydanou neviděl jen západ to otiskl v časopisech jak tam na Ukrajině pochodují se vztyčenou pravicí.
Ano armáda USA na našem území se chovala jinak jako osvoboditelka - rozdávala zabavenou válečnou kořist na pomoc našemu národnímu hospodářství a navíc další posílala, tuším, že se ta organizace jmenovala UNRA, jak jsem jako ještě dítě vyslechl z vyprávění pamněťníků. Navíc se lze dočíst v dějinách města Plzně, že např. zabavané vagony Němcům předali našemu státu a ten je poté poslal na Slovensko. Odtušil jsem, že Slovensko bylo potrestáno vydrancováním sov. armádou do mrtě, ani ne tak za své odtržení od ČR v dobách nejtěžších, ale spíše za svůj státní tzv. klérofašismus. Protože dějiny nesmí jen tak promluvit o charakteru vítězů následovníků Alexandra Velikého, víme toho jen sporadicky. Leč v severních Čechách prý byla taktéž rozebrána továrna vyrábějící benzín z uhlí, na Slovensku česká továrna pana Baťi a to jistě není všechno.
Že to tím neskončilo víme již z období socialismu, kdy bylo byť již takové vlastnictví všelidové, ale bylo přesto tunelováno pomocí agentů či zastrašených (když se vraždí i syn prvního presidenta ČSR, není divu..). Nikdo mi nenamluví, že praktiky přesouvání peněz z našeho státu se natolik zmněnily, že by neplatilo to, co píše i ve svých pamětích president. dr. E. Beneš - jak v exilu v Londýně díky armádním převodům tvrdé české měny pomocí bank. operací měla naše vláda zcela jiné podmínky nežli např. Poláci atp. Financovala nejen sebe, ale i naší špionážní činnost a to jistě nebyly malé zdroje. Konec konců v současnosti ministryně Parkánová sama (viz internetové stránky) uvádí, že v armádě se točí velké peníze. Tím vším chci jen dokumentovat, že náš stát a lid mohl být okrádán zcela elegantně jen přesměrováním původního toku jaksi směrem více na východ.
I obsah knihy pana Fidlera "Bratrská agrese" 21.8.1968 by tomu nasvědčoval, když domyslíme, že v knize byla jen špičička ledovce čeho se rusonárody na nás dopouštěly a dále jistě dopouští.

Na závěr snad jen to, jak jsem se dozvěděl, že jsem byl spoludárcem vily v Hradešínské ulici, dnešního velvyslanectví Lotyšské republiky.
Jednoho posametového dne jsem procházel z Estonské ulice do Hradešínské.
Tam na jednom rohu postávali tři nenápadní muži. Ani nevím jak, dali jsme se do řeči. Hovořili rusky. Slyším-li ruštinu, tak mám několik tendencí. Jednou z nich je vyvést ty, velkoruskou propagandou dezorientované lidičky z omylu, že je sem každý zve s otevřenou náručí, a že nás svým rozkrádáním="přebíráním našich darů" neustále od něčeho zlého zachraňují (to ve mne vypěstovala nucená spolupráce se zahraničními pracanty z východu v zaměstnáních, která jsem absolvoval). Jaký byl můj podiv když odhalili, že patří k budově Lotyšského velvyslanectví, které se nalézalo na opačné straně citované ulice. Aha, tedy asi ostraha, pomyslel jsem si. Ale bylo mi podivné, že národ Lotyšců po mnoha desítek let trvající sovětské okupaci tohoto národa, nepošle na svoji ambasádu lidi, kteří se ani v Čechách nestydí za svoji mateřštinu, Z toho jsem usoudil, že se jedná o podvod, neb skutečný Lotyš by toto neučinil. Zcela jistý podvod mi byl naservírován poté. Dozvěděl jsem se, že citovaný objekt velvyslanectví byl DAREM ČESKÉHO LIDU ! Tak to už jsem nevydržel a řekl jim na rovinu, že jsem také český občan (a to jsem od narození, tedy od 7.8.1953) a že jsem jim nic nedal!
A že takových jako já jsou milióny! No uznejte, jak mohu něco někomu dát, aniž bych o tom vůbec věděl??? Takže takto rozdáváme rusky hovořícím "Lotyšcům" - hovořili tak i mezi sebou nejen se mnou, či další expanzi rusonárodů u nás, neb zase kus české půdy zabrán, zatímco původní sovětská ambasáda nad VŠE Praha v Italské ul. zeje prázdnotou a bylo na SSSR aby se majetkově vypořádal s republikami které okupoval a po celá desetiletí i diplomaticky zastupoval!! Namísto toho - dar českého lidu,tedy lidu,kterýmu lezou rusonárody až do domu, postaví si kanape na chodbu před cizí byt a tvrdí, že ho hlídají???!!!!! - stalo se konkrétně mé osobě. Nechápu jejich drzost.! Žádného rusonároda ani jiného jsem nepožádal aby mne hlídal!! - Nedokázali velkohubové ohlídat ani socialismus ve své zemi - jiné z toho nařkli a vraždili a okupovali a cpou se ještě opět nepozváni jinam!!!
No uznejte, není to manipulace?
(viz foto v obrázcích)

05.12.2008 17:38 | Autor: Dalibor Zvolský | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se