« Úvod | A co když je důvod svě... »

Olympijské hry v Jižní Korei mohou být rozbuškouNevím kolik trpělivosti by mělo Rusko či např. Ukrajina, kdyby jim přes jejich území létaly rakety vystřelené třeba právě ze Severní Koree. (Slovo Koreje je opravováno jako chybné). Já osobně se domnívám, že by téměř okamžitě učinili odvetná opatření vojenského charakteru. To, že se to děje jako hrozba USA a jeho spojencům a je to v podstatě podporováno nečinností či malou činností toto zastavit, svědčí o čemsi velmi nekalém. Vezmeme-li v potaz, že v historii známe přátelské vztahy s režimy vyvolávajícími války a to až i světovou, které podporoval režim bývalého Ruska a Ukrajiny, tak by lidstvo mohlo mít zkušenost a čelit tomu. Neděje se. Ano i po I. světové válce sympatie tehdejší SSSR s poraženeckým Německem kterému za sílící vlny politického zvratu ve prospěch fašistické strany byly i přes zákaz poválečných dohod umožněny konstruovat útočné zbraně na území Ukrajiny tehdejšího SSSR (pokud se nemýlím), které byly smluvně zakázány Německu na jeho území 
vytvářet. To bylo "včera" a svět se oklepal po tom co to za pomoci SSSR tehdy vyvolalo. Tedy oklepal se z následků strašné II. světové války. Dnes Rusko obdobně podporuje i svojí nečinností či postoji v OSN totalitní a již z části odizolovaný militantní stát, vyhrožující části světa válkou a provokující vojenskými mezinárodně protiprávními akty. Rusonárody jaksi pozapomněli, že i Hitler a režim který v Německu nastolil, se po počáteční výborné spolupráci v dělení si části světa v jejich prospěch (viz tajné dohody Ribbentrop - Molotov), poté otočil a SSSR po okupaci jiných národů byl sám ve významné části okupován a ve válce s Německem. Kdo seje vítr sklízí bouři, říká přísloví.

     Dnes je situace o mnoho horší. Jaderný střet a vydírání jadernou silou jednoho státu vůči jinému má katastrofální následky pro celý svět. Tedy i pro ty co intrikami a politickým zákulisím tajných služeb dokáží nastrkovat místo sebe jiné obětní beránky. I když slovo beránek se zjevně nehodí pro režim vyhrožující nejen slovně části světa válkou, kdy tento svět musí reagovat. A to právě sledují ti praví v pozadí. 

V současné době situace stále eskaluje do větších a větších hrozeb. Provokační odpálené raket ze Severní Koree stupňují na doletu, nosnosti atd. Vše je cílené s vědomím neoddiskutovatelné bezpečnostní hrozby i pro celý region, zejména Jižní Koreu, kde se , světe div se, že to doteď ještě nikdo nezrušil, mají odehrát olympijské hry. Je to jakoby naplánovaná eskalace. Když USA nezasáhnou co nejdříve a neučiní tomu přítrž, pak jsou bytostně ohroženým územím po Jižní Korei a Japonsku. Dokonce ještě ohroženější!!! A to právě v případě konání olympijských her. Pokud Severní Korea napadne USA v době konání olympijských her, je velmi pravděpodobné, že nebude z morálních důvodů moci opětovat úder a zlikvidovat tak či nepřímo být příčinou smrti značné části lidí z celého světa kteří se budou účastnit olympijských her a to od turistů, doprovodu výprav až po samotnou sportovní elitu světa. Nabízí se i otázka skrytého zadostiučinění těch co mají na svědomí dopingovou aféru sportovců z Ruska i když ve srovnání s ostatním je toto jen prkotina. Říkalo se, že Hitler byl šílenec a jak zabezpečit svět před šílenými lidmi u moci.

Jedna organizace na úrovni dnešní OSN, tedy její předchůdce byla svojí neschopností sama zlikvidována. A to i přes to, že dokázala vyloučit SSSR ze svého středu po přepadení Finska. Po přepadení Habeše již Itálii a Německo nikoliv. Dnes totéž žádá po OSN president USA v případě Severní Korei (KLDR). Nabízí se otázka, zda se scénář před druhou světovou válkou neopakuje před tou třetí a kdo na tom má zájem. Řekl bych, že zájem mají ty státy co usilují o světovládu a stojí jen v pozadí této rozehrané vojensko-politické partie.
Tak se ukaž Ameriko!!! Ať uděláš co uděláš, obojího budeš litovat a my nic. My jsme přece stály mimo. Já tomu říkám mnohovýznamové F U J !!!!
Dál to nechám na vaší úvaze. Dalibor Zvolský


04.12.2017 13:06 | Autor: Dalibor Zvolský | stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 09.04. 09:43, JanaRSulcova

    Na kterém CRM systému je lepší vytvořit herní stránku, jako je tento https://hravelka.com/online-casino/. Sledoval jsem - má velmi dobrý výkon. Chci vytvořit totéž.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se